Fundadors
Xevi Roca Sanés
Janet Sanés Esparrach
Socis
Jordi Martorell Espelt
Pere Masó Planas
Oriol Capdevila Martín
IMG_4941-2
Fotografia Nara Llapart

Director
Xevi Roca Sanés
xrocas@alumilux.cat

CEO
Albert Portell Canal
aportell@alumilux.cat

Project managers
Oriol Capdevila Martín
ocapdevila@alumilux.cat

Janet Sanés Esparrach
janet@alumilux.cat

Pere Masó Planas
pmaso@alumilux.cat

Xavier Traver Godó
xtraver@alumilux.cat

Fernando Tomé Palomares
ftome@alumilux.cat

Arquitectura tècnica
Valentas Dikavicius
vdikavicius@alumilux.cat

Anna López Torrent
atorrent@alumilux.cat

Liliana Assenovna Blagova
lblagova@alumilux.cat

Oficina tècnica
Jordi Martorell Espelt | Enginyeria i producció alumini
jmartorell@alumilux.cat

Eloi Bramon Palomeras | Enginyeria i producció alumini
ebramon@alumilux.cat

Àlex Santana Alcalà | Enginyeria i producció acer
asantana@alumilux.cat

Sergi Serarols Robert | Enginyeria i producció acer
srobert@alumilux.cat

Planificació i logística
Carlos Farran Assenza
cfarran@alumilux.cat

Administració
Sònia Alberni Ginabreda
salberni@alumilux.cat

Pressupostos
Imma Suñer Figueras
isuner@alumilux.cat

Sandra Juanola Fàbregas
sjuanola@alumilux.cat

Imatge arquitectònica
Nara Llapart Vidal
nllapart@alumilux.cat

Consultor d’arquitectura
Jaime Prous Martín | Arquitecte
www.jprousarchitects.com

 

Col·laboradors en pràctiques
Marta Martinez Sató
Llorenç Gironès Marés

Fundadors
Xevi Roca Sanés
Janet Sanés Esparrach
Socis
Jordi Martorell Espelt
Pere Masó Planas
Oriol Capdevila Martín

Ús de cookies · En aquesta web utilitzem cookies per millorar la seva experiència d'usuari en navegar per www.alumilux.cat.
Si continua navegant entenem que accepta l'ús d'aquestes cookies i la nostra Política de cookies

ACEPTAR