Fundadors
Xevi Roca Sanés
Janet Sanés Esparrach
Socis
Jordi Martorell Espelt
Pere Masó Planas
Oriol Capdevila Martín
IMG_4941-2
Fotografia Nara Llapart

Director
Xevi Roca Sanés
xrocas@alumilux.cat

CEO
Albert Portell Canal
aportell@alumilux.cat

Project managers
Oriol Capdevila Martín
ocapdevila@alumilux.cat

Janet Sanés Esparrach
janet@alumilux.cat

Pere Masó Planas
pmaso@alumilux.cat

Xavier Traver Godó
xtraver@alumilux.cat

Fernando Tomé Palomares
ftome@alumilux.cat

Arquitectura tècnica
Valentas Dikavicius
vdikavicius@alumilux.cat

Anna López Torrent
atorrent@alumilux.cat

Xavier Vallejo Lozano
xvallejo@alumilux.cat

Llorenç Gironès Marés
llgirones@alumilux.cat

Oficina tècnica
Jordi Martorell Espelt | Enginyeria i producció alumini
jmartorell@alumilux.cat

Eloi Bramon Palomeras | Enginyeria i producció alumini
ebramon@alumilux.cat

Àlex Santana Alcalà | Enginyeria i producció acer
asantana@alumilux.cat

Planificació i logística
Carlos Farran Assenza
cfarran@alumilux.cat

Administració
Sònia Alberni Ginabreda
salberni@alumilux.cat

Pressupostos
Imma Suñer Figueras
isuner@alumilux.cat

Sandra Juanola Fàbregas
sjuanola@alumilux.cat

Social Media Management
German Mas Hormigo
gmas@alumilux.cat

Imatge arquitectònica
Nara Llapart Vidal
nllapart@alumilux.cat

Consultor d’arquitectura
Jaime Prous Martín | Arquitecte
www.jprousarchitects.com

Fundadors
Xevi Roca Sanés
Janet Sanés Esparrach
Socis
Jordi Martorell Espelt
Pere Masó Planas
Oriol Capdevila Martín

Ús de cookies · En aquesta web utilitzem cookies per millorar la seva experiència d'usuari en navegar per www.alumilux.cat.
Si continua navegant entenem que accepta l'ús d'aquestes cookies i la nostra Política de cookies

ACEPTAR